Toimihenkilöt

puheenjohtaja Ari-Pekka Tynys
Kuhilaskuja 5, 45150 Kouvola
040 - 240 4872
tap.tynys@suomi24.fi
varapuheenjohtaja Veli-Matti Tynys
Kaivopolku 2, 45260 Valkeala
0400 - 551 317
veli-matti.tynys@elisanet.fi / veli-m.tynys@helaakoski.com
hallituksen jäsen, toistaiseksi sihteeri ja jäsenasiat Jani Tynys
Itäinen Puistotie 16, 54500 Taavetti
050 - 530 0462
jani.tynys@pp1.inet.fi
hallituksen jäsen Simo Tynys
Sinitiaisentie 5, 45370 Valkeala
0400 - 491 720
simo.tynys@gmail.com
hallituksen jäsen Risto Henttu
Torpparinpolku 21, 49410 Poitsila
040 - 733 4691
henttu.risto@pp1.inet.fi
hallituksen jäsen Helena Tynys
Pappikalliontie 8 A 3, 45150 Kouvola
040 - 743 9944
sukututkija Savo-Karjalan Sukututkimustoimisto
Ahti Kopperi

Ruoritie 11, 82500 Kitee
013 - 229 119 / 0500 - 229 119
http://www.telemail.fi/ahti.kopperi
ahti.kopperi@telemail.fi
Osmankäämi-lehden toimitus Tonja Hatara
Aineisto lehteen mieluiten sähköpostitse (kuvat jpg-muodossa)
040 - 761 8747
tonja@pp.inet.fi

Palaute sukuseuralle: Ota yhteyttä puheenjohtajaan
Palaute sukututkijalle / sivuston laatijalle: ahti.kopperi@telemail.fi


www.tynystensukuseura.fi